📣 Zamów stoisko już dziś! 🌾🚜 Tylko do 30 września promocyjne ceny! 🌾🚜  

Organizator:

Aktualności

26-09-22 Patronat honorowy Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Z przyjemnością informujemy, że Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Marek Woźniak, objął swoim patronatem zbliżające się Targi POLAGRA-PREMIERY.

Zobacz więcej

26-09-22 Patronat honorowy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Z przyjemnością informujemy, że Wicepremier Rady Ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Henryk Kowalczyk - objął swoim patronatem zbliżające się Targi POLAGRA-PREMIERY.

Zobacz więcej

22-09-22 Do zobaczenia na AGRO-SHOW Bednary!

Już w najbliższy weekend – 23-25 września 2022 r. – spotkamy się na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach k/ Poznania. Znajdziecie nas na stoisku nr 189 B. Z przyjemnością udzielimy informacji o nadchodzących wydarzeniach ogrodniczych i rolniczych organizowanych przez Grupę MTP – targach...

Zobacz więcej

31-08-22 Rozdanie Złotych Medali MTP 2022

W trakcie trwania uroczystego Europejskiego Kongresu Innowacyjnych Rozwiązań dla Obszarów Wiejskich i Rolnictwa POLSKA WIEŚ XXI odbyło się wręczenie statuetek Złotych Medali MTP 2022. Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy.

Zobacz więcej

05-08-22 Już dziś warto pomyśleć o nowym sezonie rolniczym!

Czas żniw w pełni, więc to dla rolników okres intensywnej pracy na polach. Jednak już teraz warto pomyśleć o nowych rozwiązaniach na przyszły sezon, które będzie można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Rolniczych Polagra Premiery 2023! Termin zgłoszeń mija 30 września.

Zobacz więcej