Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Acanthus Aureus dla najlepszych stoisk

Podziel się

Grupa MTP w roku 2003 ustanowiła nagrodę ACANTHUS AUREUS, czyli ZŁOTY AKANT. Nieprzypadkowe jest połączenie tych dwóch słów, gdzie słowo ACANTHUS kojarzy się z klasycznymi wzorcami w architekturze, a słowo AUREUS z najwyższymi laurami niemal w każdej dziedzinie życia, podkreśla unikatowy charakter tej nagrody.

 

Przyznawane przez Grupę MTP wyróżnienie ma na celu nagradzanie najlepszych rozwiązań architektonicznych i graficznych, które sprzyjają bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślają pozytywny wizerunek firmy, wystawiającej swoją ofertę na poszczególnych targach. Statuetką Złotego Akanta nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy podczas targów.
Wyróżniające się i dobrze przemyślane stoisko zdecydowanie ułatwia pracę i ma kluczowe znaczenie dla pozytywnego efektu marketingowego wynikającego z udziału w targach. 
 
Niezwykle ważnym atutem nagrody jest również to, że przyznawana jest ona przez Kapitułę, w skład której wchodzą wybitni eksperci z zakresu designu, marketingu i wystawiennictwa targowego.
Kto w tym roku zdobędzie statuetkę Złotego Akanta?
Zapraszamy do śledzenia wydarzeń w czasie targów Polagra Premiery!