Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Agro nowości na Targach Polagra Premiery już w styczniu

Podziel się

Wszelkie Agro nowości w jednym miejscu? To może być tylko jedno wydarzenie - Polagra Premiery! Bądź na bieżąco i zaplanuj w swoim kalendarzu już teraz czas w dniach 19-21 stycznia. To będą intensywne 3 dni niosące korzyści przez całą resztę roku.

Targi Polagra Premiery nieprzypadkowo noszą taką nazwę. To właśnie tutaj polscy i światowi producenci decydują się zaprezentować efekty swojej pracy. Podczas targów przedstawiane są nowości, innowacje i udogodnienia. Polagra Premiery odbywa się cyklicznie, zawsze w lata parzyste i zawsze w styczniu. Wyjątkowo zdecydowano się przesunąć wydarzenie z roku 2022 na 2023, co było spowodowane odwołaniem masowych spotkań w czasie pandemii. Styczniowy termin nie jest przypadkowy. Miesiąc ten otwiera nowy sezon w branży Agro, a po drugie Poznańskie wydarzenie jest nierozerwalnie powiązane z wcześniejszą prezentacją nowości na sezon 2024, odbywającą się na targach w Hanowerze. Największe światowe marki doceniają polski rynek, upatrują tu szerokiego grona odbiorców, a co za tym idzie chętnie uczestniczą w targach branżowych.

Polagra Premiery to wydarzenie niezwykle silnie zakorzenione w świadomości producentów, jak i konsumentów, dlatego co roku można liczyć na komplet miejsc ze strony jednych, jak i drugich.

Już w styczniu światowe premiery na Międzynarodowych Targach Poznańskich – biznesowym centrum Polski!