Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

AGRO PREMIERY już w styczniu w Poznaniu

Podziel się

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY odbędą się w dniach 13-15.01.2023 w Poznaniu. Przygotowania nabierają rozpędu. Wśród firm, które potwierdziły już swój udział znajdują się czołowi liderzy branży. Nie zabraknie również nowych marek, które planują swoje wejście na rynek. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie.

 

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Targów POLAGRA PREMIERY. Będzie to idealny moment, aby zaprezentować nowości produktowe, światowe premiery rynkowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon, który będzie odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Biznesowe rozmowy dystrybutorów i producentów dają możliwość zawarcia długofalowych kontaktów handlowych i szeroką promocję usług i produktów. POLAGRA PREMIERY obejmuje swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę. Wydarzenie jest dedykowane czterem grupom zwiedzających: rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcom. Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki, służąc rozwojowi branży rolniczej zarówno w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

 

 

POLAGRA PREMIERY to także platforma wiedzy i wymiany doświadczeń, miejsce, w którym profesjonaliści z branży rolniczej, będą mogli nie tylko zapoznać się z bogactwem nowych technologii, maszyn i narzędzi, ale także wymienić się poglądami i rozwiązaniami dotyczącymi aktualnych wyzwań i problemów. Nadchodząca edycja oprócz nowości rynkowych będzie prezentować interesujący  program wydarzeń. Bogaty panel merytoryczny składający się z cyklu konferencji  seminariów, szkoleń i wykładów, będzie idealnym miejscem do bezpośrednich rozmów biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów. Skrupulatnie dobrany do potrzeb branży program merytoryczny umożliwi zapoznanie się z nowymi trendami w poszczególnych sektorach rolniczych, regulacjami czy zmianami zachodzącymi w przepisach. Osoby poszukujące porad na temat nowych inwestycji również będą zadowolone. Interesująco zapowiada się: seminarium uprawowe, organizowane przez Głównego Patrona Branżowego, jak również Forum Producentów Zbóż i Kukurydzy oraz Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych. Na pewno każdy zwiedzający znajdzie coś dla siebie w programie wydarzeń.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY

Kiedy: 13-15 stycznia 2023 r.

Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilony 5, 5A, 6

Godziny otwarcia: 9:00-16:00

Bilety: www.ToBilet.pl

Styczniowe spotkanie branży rolniczej odbędzie się w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Już teraz zachęcamy do wpisania w kalendarz tego wydarzenia!

 

Co? Gdzie? Kiedy? Odbierz bezpłatny bilet ZGŁOŚ GRUPĘ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Gabriela Wesołek
Gabriela Wesołek
Paulina Kajewska