Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

Deszczownie szpulowe RM

Podziel się

KMK Agro od ponad 20 lat jest dystrybutorem włoskich deszczowni marki RM S.p.A. RM jest jedną z wiodących firm w skali światowej, zajmującą się produkcją urządzeń do nawadniania. Firma będzie mieć swoje stoisko w pawilonie nr 6, stoisk nr 6.

Deszczownie RM produkowane są w seriach GX (na standardowej trójkątnej ramie), JX (z hydraulicznym podwoziem) i Speedy Rain  (do podlewania boisk i ogrodów). Dostępne są deszczownie o śr. węża od fi. 50 do fi. 140mm oraz długości od 160m do 900m. Urządzenia wyposażone są w 4 biegową przekładnie i turbinę wodną z płynną regulacją prędkości zwijania. W standardowym wyposażeniu znajduje się także zraszacz marki SIME lub KOMET i 3-kołowy wózek. Maszyny z serii GX i JX można wyposażyć w sterownik RAINMASTER 2.6 z modułem GSM, automatyzujący cykl pracy deszczowni. 

 

DESZCZOWNIE MOSTOWE RKD

Firma KMK Agro od 2021 roku jest dystrybutorem hiszpańskich deszczowni mostowych marki RKD. W ofercie tego producenta znajdziemy deszczownie PIVOT (do pracy po okręgu), MULTICENTER, HIPODROM oraz deszczownie frontalne. Urządzenia służą do nawaniania wielkoobszarowych upraw. Centralna wieża deszczowni typu PIVOT jest zakotwiczona do betonowej podstawy. Przęsła w zależności od modelu mają długość od 35,8 m do 53,5 m. Pomiędzy przęsłami zaprojektowany jest napęd elektryczny z odpowiednio dobraną przekładnia. Jednostka może być wyposażona w panel sterujący z możliwością podglądu i sterowani online za pomocą aplikacji. Każdą maszynę można indywidualnie dobrać do wydajności źródła wody, areału i kształtu działki. Deszczownie RKD zapewniają równomierny opad na całej szerokości podlewania. 

Największa zainstalowana deszczownia mostowa przez firmę KMK to PIVOT o długości 600 m model 658.