Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Do zobaczenia na AGRO-SHOW Bednary!

Podziel się

Już w najbliższy weekend – 23-25 września 2022 r. – spotkamy się na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach k/ Poznania. Znajdziecie nas na stoisku nr 189 B. Z przyjemnością udzielimy informacji o nadchodzących wydarzeniach ogrodniczych i rolniczych organizowanych przez Grupę MTP – targach GARDENIA (listopad) i POLAGRA-PREMIERY (styczeń). Zapraszamy do odwiedzin!

Organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

W tym gronie nie mogło zabraknąć i nas! Targi POLAGRA-PREMIERY odbędą się w dniach 13-15 stycznia 2023 r., dlatego spotkanie pod koniec września to doskonały czas na zaplanowanie wizyty w Poznaniu.

Gospodarzem stoiska nr 189 B będzie reprezentacja Grupy MTP i targów POLAGRA-PREMIERY, która udzieli wyczerpującej informacji o organizowanym wydarzeniu, planowanym profilu zwiedzających oraz warunkach uczestnictwa w charakterze wystawcy. Gościnnie obecny będzie także zespół targów GARDENIA, czyli jednego z najważniejszych wydarzeń branży ogrodniczej, które odbędzie już 17-19 listopada 2022 r.

Do zobaczenia!

 

Fot. Organizator wystawy AGRO-SHOW oraz materiały własne Grupy MTP.