Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Firmy AGROMIX i Hodowla Roślin Smolice zwycięzcami w plebiscytach Złoty Medal Wybór Konsumentów targów Polagra Premiery 2024!

Podziel się

Firmy AGROMIX i Hodowla Roślin Smolice wygrywają w plebiscytach Złoty Medal Wybór Konsumentów targów Polagra Premiery 2024!

Ładowarka przegubowa Manitou MLA 3-25 H firmy Agromix oprócz statuetki Złotego Medalu zdobyła dodatkowe wyróżnienie w plebiscycie konsumenckim – Złoty Medal Wybór Konsumentów! Równoległe wyróżnienie trafiło do Hodowli Roślin Smolice za produkt Mefisto groch siewny w kategorii Rośliny!

Posłuchajmy co o nagrodzonym produkcie, ładowarce przegubowej mówi Marek Gozdur, Area Sales Manager z firmy AGROMIX Sp. z o.o.:

Zobacz film Manitou 3-25 H

 

Groch siewny Mefisto cechuje się bardzo wysokim i stabilnym poziomem plonowania w wieloleciu przy jednoczesnej tolerancji do uprawy na glebach granicznych dla grochu. Należy do odmian wysokich a przy tym wyróżnia się jedną z najwyższych odporności na wyleganie przed zbiorem co sprawia, że jest prosta w uprawie i łatwa do zbioru. Posłuchajmy jakie jeszcze zalety posiada nagrodzony produkt, o których opowie dr inż. Karol Marciniak i inż. Genowefa Wróblewska:

Zobacz film groch siewny Mefisto