Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

GB Hybrid 450 na Polagra Premiery 2022

Podziel się

Podczas targów Polagra PREMIERY 2022 będzie możliwość zapoznania się z technologią Pana Marcina Gryna, który zaprezentuje swoją maszynę która jest hybrydą głębosza i agregatu do uprawy pasowej. Dodatkowo codzienne prelekcje nt. procesu powstawania maszyny będą się odbywały w przestrzeni konferencyjnej dostępnej dla wszystkich zwiedzających.

Firma GB Agro zajmuje się produkcją maszyn rolniczych, w szczególności maszyny do głębokiej uprawy gleby z aplikacją wgłębną nawozów oraz siewu w technologii bez orkowej.

 

 

Kilka słów na temat GB Hybrid 450:

1) Nazwa Hybrid, nie powstała przypadkowo i nie... nie ma to nic związanego z elektryką. Maszyna jest hybrydą głębosza oraz agregatu do pasowej uprawy gleby.

2) Istnieje możliwość pracy w trzech różnych rozstawach sekcji roboczych : 30, 45 oraz 75 cm.

3) Głębokość pracy oraz nawożenia do 50cm

4) Wysoki prześwit ramy głównej-1m. Ci którzy, pamiętają jeszcze czasy Polskich pługów zagonowych, zapewne pamiętają problemy z zapychaniem się maszyny, spowodowane zbyt niską słupicą. Nauczeni jeszcze tym starym starym doświadczeniem, zastosowaliśmy nie tylko jeden z największych Off-setów grządzieli, ale także NAJWIĘKSZY prześwit pod ramą,

5) Nawożenie na dwie głębokości

6) Możliwość zagregowania maszyny z każdym typem siewnika, dzięki uniwersalnemu hydropakowi.

Masa maszyny wynosi 2300 kg.

Zapraszamy na prelekcję Pana Marcina Gryna i osobiste spotkanie podczas Targów Polagra Premiery