Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

Innowacyjne rozwiązania od USARYA POLSKA do zobaczenia już w styczniu.

Podziel się

Usarya Polska jest pionierem w tworzeniu niekonwencjonalnych rozwiązań dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa. Ich podstawowy produkt, czyli chroniona patentem maszyna do zbierania kamieni będzie prezentowana podczas Targów Polagra Premiery.

Spółka Usarya Polska Sp. z o.o. została powołana do życia w 2017 r. Firma prowadzi działalność związaną z opracowywaniem koncepcji, ochroną własności intelektualnej i produkcją specjalistycznych maszyn i urządzeń dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa. Celem firmy jest opracowywanie nowatorskich rozwiązań, których jeszcze na rynku nie ma. Opracowywane technologie nie powielaj już istniejących rozwiązań, łamią schematy i wprowadzają produkty, które poprzez swoją funkcjonalność będą potrafiły w przyszłości zrewolucjonizować rynek produktów dla rolnictwa, ogrodnictwa, leśnictwa i jego otoczenia. Usarya Polska jest pionierem w tworzeniu niekonwencjonalnych rozwiązań dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa. 

Obecnie podstawowym produktem będącym w ofercie firmy jest maszyna zbierania kamieni Husarya SCS-100, którą będzie można zobaczyć na żywo już w styczniu podczas Targów Polagra Premiery. Produkt został wyróżniony nagrodą Złoty Medal MTP