Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

Już dziś warto pomyśleć o nowym sezonie rolniczym!

Podziel się

Czas żniw w pełni, więc to dla rolników okres intensywnej pracy na polach. Jednak już teraz warto pomyśleć o nowych rozwiązaniach na przyszły sezon, które będzie można zobaczyć na Międzynarodowych Targach Rolniczych Polagra Premiery 2023! Termin zgłoszeń mija 30 września.

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY to największe halowe targi w naszym kraju. To również jedna z ważniejszych imprez dla branży rolniczej w Europie. Wyróżnia ją bardzo imponująca ekspozycja oraz niesamowita atmosfera, która nie tylko sprzyja nawiązaniu kontaktów biznesowych, ale i przyciąga dziesiątki tysięcy rolników.

Inauguracja sezonu dla rolników

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY odbędą się w dniach 13-15 stycznia 2023 roku i po raz kolejny staną się pierwszym spotkaniem, na którym możliwa będzie prezentacja premier na 2023 rok. Klienci będą mogli nie tylko poznać nowości produktowe, ale i zdobyć wiedzę oraz informacje na temat obecnie panujących trendów. Jednym z głównych powodów dla którego zwiedzają Poznań są prezentowane innowacyjne rozwiązania w trakcie 3 dniowego święta rolnictwa. Wystawcy, którzy zgłoszą swój udział już teraz, mogą skorzystać z bezpłatnej promocji oferty na stronie Targów POLAGRA PREMIERY, publikacjach targowych oraz w mediach. Wcześniejsze zgłoszenie udziału gwarantuje zdecydowanie dłuższą promocję produktów i usług.

POLAGRA PREMIERY to wielowymiarowe partnerstwo

Targi POLAGRA PREMIERY to bardzo ważne w branży wydarzenie, które od wielu lat integruje środowisko rolnicze. To miejsce prezentacji nowości sprzętowych na nadchodzący sezon z całego świata, ale i spotkań ze znakomitymi osobistościami. Targi to również bardzo ważny element kultury rolniczej, rozwijającej sektor. Sukces, jaki od lat towarzyszy Targom POLAGRA PREMIERY, to efekt wielowymiarowego partnerstwa z producentami i dystrybutorami reprezentującymi renomowane marki sprzętu rolniczego, mediami branżowymi oraz związkami i stowarzyszeniami. To dzięki wielopłaszczyznowej, wieloletniej współpracy udało się przygotować niespotykaną w Polsce skalę ekspozycję i biznesową atmosferę, która przyciąga rolników. Działania opierają się na znajomości branży i opinię naszych parterów biznesowych. Dlatego cały czas pytamy o zdanie, szanujemy je i realizujemy targi tak, aby stworzyć optymalne warunki do pozyskiwania przez wystawców nowych klientów.

Chcesz zostać Wystawcą na prestiżowych targach Polagra Premiery? Nie zwlekaj! Zamów stoisko już dziś! Od 1 października ceny idą w górę.

ZAPYTAJ O OFERTĘ ZOSTAŃ WYSTAWCĄ