Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

Konkurs podczas Targów Polagra Premiery 2020

Podziel się

Przyjedź na Targi Polagra Premiery 17.01, weź udział w konkursie i wygraj wartościowe nagrody!

 

 

Z przyjemnością ogłaszamy, że podczas zaplanowanego na 17.01.2020 r Dnia Agronoma i Zootechnika na terenie ekspozycji Targów Polagra Premiery będzie odbywał się konkurs z nagrodami o wartości ok 50 000 zł, ufundowanymi przez firmy Skavska, Swimer, Hyperin oraz eAgronom!

 

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie?

  1. Odbierz darmowy bilet i zaplanuj przyjazd na Targi Polagra Premiery na 17.01.2020.
  2. Wybierz się na prelekcje, które rozpoczną się o godzinie 11 – dla Agronomów w pawilonie PCC, dla Zootechników w Strefie Innowacji w pawilonie 5A
  3. Odbierz Kartę Konkursową, wypełnij ją prawidłowo i odpowiedz kreatywnie na zawarte w niej pytanie.
  4. Wrzuć Kartę Konkursową do urny znajdującej się Strefie Innowacji w pawilonie 5A
  5. Zaczekaj na finał konkursu, który odbędzie się 17.01.2019r o godzinie 16 w Strefie Innowacji w pawilonie 5A

Nagrody:

I miejsce – hala na bale od firmy Skavska o wymiarach 12 x 20 m

II miejsce – przenośny zbiornik na paliwo firmy Swimer oraz zestaw środków czyszczących marki Hyperin

III i IV miejsce – pakiet nowoczesnego zarządzania gospodarstwem od firmy eAgronom.

 

WIĘCEJ O NAGRODACH

 

 

#

I MIEJSCE

Konstrukcja główna hali wykonana jest z kratownicy spawanej z profili kwadratowych 50x50 połączonych prętem kwadratowym 12x12. Wysokość hali to aż 6m co pozwala na jej dowolne wykorzystanie jako garaż do maszyn rolniczych, hala na baloty czy hala do chowu zwierząt. Kolorystyka plandeki hali to połączenie koloru białego oraz niebieskiego, dzięki czemu zapewniany doświetlenie światłem słonecznym wnętrza hali. Gramatura plandeki to 650g/m2 . Hala jest produktem polskim fabrycznie nowym.

HALA SKAVSKA 12 X 20 m.

#

II MIEJSCE

Mobilny jednopłaszczowy zbiornik do oleju napędowego o pojemności 200 litrów MC450 wraz z wyposażeniem: pompa łopatkowa FMT 12 V samozasysająca (ok. 35 l/min), łącznik króćca ssącego z pompą, pistolet automatyczny 4-metrowy przewód dystrybucyjny, przewód ssawny z zaworem zwrotnym i filtrem siatkowym, korek wlewu, odpowietrznik, wężyk bypassa, zamykana pokrywa górna do zbiornika w kolorze czerwonym, zamek klapy na klucz

MOBILNY ZBIORNIK O POJEMNOŚCI 200 LITRÓW

#

II MIEJSCE

W zestawie: Hyperin Agri 240L (preparat do bezpiecznego mycia, przeznaczony dla pojazdów oraz maszyn wykorzystywanych w rolnictwie), Hyperin Calc (koncentrat do usuwania osadów i pozostałości wapna z rozsiewaczy i traktorów), Hyperin Diamant (hydrowosk nabłyszczająco ochronny), Hyperin Anticor 5kg (olej antykorozyjny), Hyperin Protect (emulsja zabezpieczająca elementy lakierowane i gumowe), Hyperin Trans (automat dozujący z inżektorem, pozwalający zoptymalizować zużycie środków myjących)

ZESTAW ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH Z APLIKATOREM

#

III i IV MIEJSCE

Pomaga w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, bo umożliwia przechowywanie wszystkich informacji z kart pól dotyczących upraw, środków ochrony roślin, nawozów w jednym miejscu. Prosta obsługa ułatwia zarządzanie i trwale odmienia życie rolników.

ROCZNA LICENCJA PAKIETU FIRMA + EAGRONOM

 

REGULAMIN KONKURSU 

 

FUNDATORZY NAGRÓD