Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Laureaci nagrody Złoty Medal targów Polagra Premiery z nagrodami specjalnymi Grupy MTP!

Podziel się

Statuetki trafiły do 27 wyróżnionych produktów, a najlepsze rozwiązania z zakresu innowacyjności oraz działania na rzec ekologii zostały dodatkowo nagrodzone tytułem Grand Prix oraz Eco Prize.

Wśród produktów rywalizujących o nagrodę Złotego Medalu Grupy MTP są  takie, które wyróżniają się w sposób szczególny na tle pozostałych. To najbardziej innowacyjne ze zgłaszanych do konkursu rozwiązań, czyli produkty, które powstały w oparciu o najnowocześniejsze technologie na skalę światową. 

 

Nagrodę Grand Prix Grupy MTP w konkursie Złoty Medal na Targach Polagra Premiery 2024 otrzymał  Ciągnik Rolniczy VALTRA Q265  firmy VALTRA Inc., zgłoszony przez AGRAVIS TECHNIK POLSKA Sp. z o. o. Ciągniki Serii Q to maszyny, którymi pracuje się przyjemnie i które wspaniale się prowadzi. Są idealnym połączeniem mocy, praktyczności, precyzji i osiągów, co zwiększa wydajność pracy i jej rentowność. Posłuchajmy co o zaletach nagrodzonego produktu mówi Paweł Olecha – Prezes Zarządu Agravis Polska oraz Sebastian Karasiewicz, Produkt Manager firmy Valtra:

 

Zobacz film o produkcie 

Produkt FieldClimate - cyfrowe rozwiązania IoT dla rolnictwa firmy Pessl Instruments GmbH, zgłoszone przez Metos Polska Sp. z o.o. otrzymał wyróżnienie Eco Prize Grupy MTP - za najbardziej ekologiczny produkt pośród nagrodzonych. FieldClimate gromadzi, oblicza, analizuje i przedstawia graficznie dane, co umożliwia podejmowanie trafnych decyzji rolniczych. Rozwiązanie poprawia jakość plonów, optymalizuje środki produkcji i zwiększa zysk gospodarstwa. Posłuchajmy co o nagrodzonym produkcie mówi Marek Wilanowski - Country Manager Poland:

 

Zobacz film o produkcie 

Serdecznie gratulujemy!