Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Prelekcja Michała Tarki podczas Targów Polagra Premiery

Podziel się

Serdecznie zapraszamy do udziału w prelekcji, którą poprowadzi Michał Tarka. Wystąpienie odbędzie się w dniu 13.01.2023 o godz. 10:00 na Scenie głównej w Pawilonie nr 5.

 

Michał Tarka

Partner, Head of Energy Transition & Renewable Energy Team in SMM Legal.

Ekspert prawa energetycznego wyróżniony w międzynarodowym rankingu The Legal 500 EMEA 2021 i 2022. Zajmuje się przede wszystkim transformacją energetyczną oraz tematyką OZE.

Doradza w procesach transformacji energetycznej podmiotom z branż: paliwowej, hutniczej, ciepłowniczej, spożywczej, medycznej, budowlanej czy bankowej oraz największym samorządom.

Autor analiz dotyczących strategii rozwoju OZE, w szczególności biometanu i fotowoltaiki prosumenckiej, ekspert komisji sejmowych, doradca ministerialny, ekspert i członek European Biogas Association w Brukseli. Inicjator i założyciel Polskiej Organizacji Biometanu.

Współautor komentarza do ustawy o OZE dla Wydawnictwa C.H. Beck 2020-2022 oraz autor ponad 100 publikacji w prasie krajowej i zagranicznej. Wykładowca z zakresu prawa energetycznego na Uniwersytecie SWPS.

 

*Experience drives innovation

 

SMM Legal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w doradztwie biznesowym. Przełamujemy ograniczenia dzięki doświadczeniu i innowacyjnemu podejściu do problemów. Tworzymy interdyscyplinarne zespoły rozwiązujące sprawy pozornie bez wyjścia. Od lat znajdujemy się w najważniejszym światowym rankingu prawniczym „The Legal 500”, którego podstawą jest ocena pracy kancelarii przez Klientów.

 

www.smmlegal.pl

 

 

LinkedIn Michał Tarka Twitter Michał Tarka LinkedIn SMM Legal Twitter SMM Legal