Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Premiery marki AVANT

Podziel się

Firma Serafin P.U.H., wyłączny dystrybutor na Polskę ładowarek Avant podczas Targów Polagra Premiery 2020 zaprezentuje mnóstwo nowości. Przede wszystkim nagrodzoną ZŁOTYM MEDALEM MTP ładowarkę Avant 860i oraz kilka innych modeli.

 

 

Avant 860i serii 800 to największa i najmocniejsza ładowarka teleskopowa, wyprodukowana przez fińską firmę Avant. Dzięki wydajnej hydraulice, pozwala na korzystanie z większości z ponad 200 wymiennych narzędzi Avant, podłączanych jednym ruchem za sprawą multizłącza (inne systemy, w tym Euro 3, są dostępne jako opcja). Łatwe ładowanie i rozładowywanie nawet wysokich ciężarówek i wozów paszowych to tylko jedno z wielu możliwych zastosowań tego giganta wśród ładowarek. Co ważne, system samopoziomujący utrzymuje ładunek w poziomie podczas podnoszenia i opuszczania wysięgnika. Standardowo Avant 860i wyposażony jest w otwartą kabinę z ramą bezpieczeństwa ROPS z certyfikatem i daszkiem FOPS. Opcjonalnie w ofercie są również zamykana, ogrzewana kabina lub nowoczesna i komfortowa kabina DLX z pneumatyczną amortyzacją, ograniczająca hałas i wibracje do minimum. Jeszcze większe niż dotychczas okna i klimatyzacja to kolejne dodatki, z których mogą korzystać najbardziej wymagający użytkownicy. Avant 860i waży 2,5 tony, mierząc 3,4 metra długości, 2,2 metra wysokości i 1,5 metra szerokości. W standardzie maszyna dysponuje też wysięgnikiem teleskopowym o zasięgu do 825 mm.

 

Podczas Targów firma Serafin P.U.H. zaprezentuje także modele Avant R28 oraz Avant e5.

Avant R28 to ładowarka, która w przeciwieństwie do innych modeli, sterowana jest z tylnej części konstrukcji. Została zaprojektowana w odpowiedzi na potrzeby Klientów poszukujących niewielkiej, wydajnej i zwrotnej maszyny z fotelem umiejscowionym za przegubem. Teraz producent pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami fińskich maszyn, takimi jak wysoka moc robocza, kompaktowy rozmiar czy teleskopowy wysięgnik, pozostając przy preferowanym umiejscowieniu fotela. Model R28 został zaprojektowany w oparciu o serie 500 i tym samym koresponduje z AVANT-em 528. Oznacza to, że moc silnika, system hydrauliczny, wyposażenie opcjonalne oraz części wymienne są takie same, jak w modelu siostrzanym. Avant R28 jest bardzo kompaktową ładowarką o długości nieco ponad 2,5 metra, wysokości 2,1 metra i wadze tylko 1400 kg. Dzięki swoim gabarytom idealnie sprawdzi się w korytarzach czy ograniczonych przestrzeniach. Udźwig 900 kg i wysokość podnoszenia do 2,8 metra sprawiają, że polecana jest dla gospodarstw rolnych i stadnin koni.

 

Cicha, ekologiczna i ekonomiczna – tak w trzech słowach można opisać elektryczną ładowarkę Avant E5. Może być używana w budynkach i niewentylowanych przestrzeniach zamkniętych. Maszyna zasilana jest baterią, dzięki czemu charakteryzuje się zerową emisją zanieczyszczeń oraz wyjątkowo niskim poziomem hałasu. Posiada wbudowaną ładowarkę, dzięki czemu ładowanie jest bezproblemowe i możliwe również w trakcie pracy maszyny.
Szybkozłącze i płyta montowania narzędzi są takie same jak w innych modelach Avant, więc większość oprzyrządowania nadaje się także do modelu E5. Ta ekologiczna ładowarka wyposażona jest w certyfikowaną ramę ochronną ROPS / FOPS oraz napęd Optidrive™ , który poprawia jej wydajność nawet o 10%. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów – 2,55 metra długości, 1,98 metra wysokości i 1590 kg wagi – może pochwalić się udźwigiem do 900 kg oraz wysokością podnoszenia do 2,79 metra.