Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

Rozpoczyna się drugi dzień Polagry Premiery

Podziel się

Zapraszamy od 9-17 na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zobacz nowości wśród maszyn i urządzeń oraz skorzystaj z bogatego programu wydarzeń towarzyszących.

Na drugi dzień zaplanowaliśmy szereg ciekawych wydarzeń towarzyszących. Od samego rana zapraszamy do Strefy Innowacji w pawilonie 5A, gdzie przez cały dzień odbywają się prezentacje i prelekcje wystawców oraz zaproszonych gości. Sprawdź PROGRAM WYDARZEŃ 

Z pewnością warto zwrócić uwagę na prezentację, która została przygotowana przez wydawnictwa Profi oraz top agrar Polska zatytułowaną "Traktory i maszyny przyszłości już dziś na naszych polach", która odbędzie się właśnie w Strefie Innowacji o godzinie 12. Oprócz prezentacji nowości wiodących firm oraz dyskusji z zaproszonymi gośćmi, zostaną także zaprezentowane wyniki III edycji rankingu jakości ciągników rolniczych w ramach Niezależnego Badania Opinii Rolników. 

Wydarzenia na scenie w Alei Lipowej również zapowiadają się ciekawie. Od rana odbywają się tam występy taneczne i wokalne. Na szczególną uwagę zasługuje debata przygotowana przez magazyn Wieści Rolnicze, która rozpocznie się o godzinie 13. Będzie dotyczyć szans rozwojowych dla małych gospodarstw. 

 

Zapraszamy do odwiedzenia wszystkich 7 pawilonów, które są wypełnione po brzegi produktami dla rolnictwa, szczególną uwagę warto zwrócić na laureatów Złotych Medali MTP oraz nagród specjalnych Eco Prize oraz Grand Prix Polagry Premiery. Zapraszamy dziś do godziny 17 oraz jutro między 9 a 16