Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Skorzystaj z oferty stoiska pakietowego – promocja do 24.11!

Podziel się

Jesteśmy już po pierwszym terminie zgłoszeń. Nadal możesz skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że zgłosisz się udział do 24 listopada 2021. Nie zwlekaj!

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY to wydarzenie, które odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów zainteresowanych innowacyjnymi technologiami, maszynami i usługami związanymi z rolnictwem. Odbędzie się 14-16 stycznia 2022 w Poznaniu.

 

Dziewiąta edycja Targów będzie jednocześnie pierwszym halowym wydarzeniem targowym po prawie dwuletniej przerwie w organizacji imprez rolniczych. Będzie to idealny moment, aby zaprezentować nowości produktowe, premiery rynkowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon.

Targi POLAGRA PREMIERY to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Targi obejmujące swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę, dedykowane są czterem grupom zwiedzających: rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz handlowcom.

 

Wśród wystawców nie może zabraknąć Twojej firmy. Jeśli zgłosisz się do 24 listopada, zyskasz:

  • stoisko pakietowe w promocyjnej cenie
  • obniżoną opłatę rejestracyjną w dwóch wariantach: Standard i Premium
  • szansę zgłoszenie produktu lub usługi do prestiżowego Konkursu o Złoty Medla MTP Polagra Premiery - termin zgłoszeń mija 30 listopada

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

STREFA WYSTAWCY

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

Liliana Biegoń