Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

Targi Agro-Park w Lublinie odbędą się już w najbliższy weekend.

Podziel się

Zapraszamy na największe wydarzenie branży rolniczej w Polsce południowo-wschodniej!

Spotkaj się z profesjonalistami i poznaj nowości branży rolniczej na rok 2020

XIII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK odbędzie się na terenie Targów Lublin w dniach 29.02 – 1.03 2020 roku. W nadchodzącej edycji Targów Rolniczych Agro-Park nie zabraknie przedstawicieli topowych marek, z różnych dziedzin branży rolniczej. John Deere, New Holland, Claas, Massey Ferguson, Valtra, Kubota, Deutz Fahr, Case IH czy Steyr to tylko kilka wybranych. Co roku udział w targach bierze ponad 200 wystawców reprezentujących najbardziej rozpoznawalne marki rolnicze na polskim rynku.


Zapoznaj się z pełną listą wystawców dostępną na stronie internetowej wydarzenia >>>AGRO-PARK<<<


Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy maszyn rolniczych wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów. Obecni będą także przedstawiciele sektora hodowli z asortymentem dla gospodarstw zajmujących się chowem zwierząt.

Targi Rolnicze Agro-Park są kierowane do rolników, właścicieli i osób zarządzających gospodarstwami rolnymi oraz do przedstawicieli firm usługowych. To najlepsze miejsce, aby z bliska zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informację dotyczące dofinansowań.

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach ARiMR i innych wydarzeniach.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnego bezpłatnego szkolenia z obsługi portalu IRZPlus organizowanego wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział w Lublinie. W programie także specjalistyczne szkolenie prowadzone przez ekspertów z zakresu podatku VAT w rolnictwie, organizowane przez Lubelską Izbę Rolniczą. W tym samym czasie będzie się odbywał także Kiermasz Produktów Regionalnych i Okazjonalnych.

Przyjedź na Targi w grupie

Chcesz zorganizować przyjazd ze znajomymi? Polecamy skorzystanie z wyjątkowej oferty dofinansowania przejazdu dla grup powyżej 15 osób. Wartość dopłaty wynosi 2 zł + 8% VAT
do każdego kilometra przejechanego w stronę Lublina. Maksymalny odcinek trasy
z dofinansowaniem to 250 km. Dofinansowanie na przyjazdy nie obowiązuje w niedzielę 1 marca 2020 r.

Serdecznie zapraszamy na teren Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.