Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Targi Polagra Premiery 2020 za nami!

Podziel się

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery z liczbą prawie 30 000 uczestników, prezentacją prawie 400 marek oraz 150 absolutnych nowości produktowych przypieczętowało swoje miejsce wśród najważniejszych wydarzeń branży rolniczej w Polsce. Premiery, wiedza i biznes – tak w skrócie można podsumować zakończone w niedzielę Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery. Profesjonaliści z branży spotkali się w Poznaniu po raz ósmy.

Polagra Premiery - tutaj są nowości

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych już za nami. Przez 3 dni trwania targów zaprezentowano ponad 400 marek produktów branży rolniczej, w tym aż 150 absolutnych nowości, które miały swoją premierę właśnie podczas wydarzenia na Terenie Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery. Można było spotkać przedstawicieli firm oferujących maszyny rolnicze światowych marek m.in. CLAAS, ZETOR, FENDT, MASSEY FERGUSON, JOHN DEERE, VALTRA, KUHN oraz polskich producentów.  Ekspozycja objęła 7 pawilonów o powierzchni blisko 50 000 m2 oraz pawilon kongresowy Poznań Congress Center. Przez 3 dni teren MTP odwiedziło 29 310 osób. Byli to przede wszystkim profesjonalni rolnicy, zainteresowani inwestycjami i rozwojem swoich gospodarstw.

Polagra Premiery - tutaj jest innowacyjne rolnictwo

Pawilon 5A, nazwany Pawilonem Innowacji, skupiał firmy, oferujące najnowocześniejsze rozwiązania
i technologie dla rolnictwa. Tutaj można było obejrzeć z bliska laureata nagrody Grand Prix Grupy MTP za najbardziej innowacyjny produkt, jakim jest urządzenie do zbierania kamieni Husarya SCS-100, firmy USARYA Polska. Można było także porozmawiać z twórcami innowacyjnych aplikacji oraz oprogramowania wspierającego zarządzenie gospodarstwem. Ogromnie cieszy fakt, że wiele
z prezentowanych w tym pawilonie firm to firmy polskie, które prezentowały pomysły innowacyjne na skalę światową. Chcemy wspierać i promować polskich producentów, dlatego po raz kolejny postawiliśmy na program Hosted Buyers, który umożliwia nawiązanie międzynarodowych kontaktów. W tej edycji udział w programie wzięli kupcy z Rumunii, Bułgarii, Ukrainy, Węgier, Serbii, Mołdawii, Mongolii, Włoch i  Bośnia i Hercegowiny. Po raz pierwszy przyznano także nagrodę Eco Prize Grupy MTP, która docenia ekologiczne rozwiązania. W edycji 2020 laureatem zostało urządzenie Matrix 430VF, firmy TEEJET Poland Sp. z o.o.

Polagra Premiery – tutaj jest wiedza

W tej edycji Targów postawiono na bardzo bogaty i przede wszystkim merytoryczny program wydarzeń, skierowany do różnych grup. W ramach Dnia Agronoma odbyła się konferencja o innowacyjnym rolnictwie, która zgromadziła ponad 500 uczestników. W ramach Dnia Zootechnika odbyły się wykłady przeznaczone dla hodowców zwierząt oraz szkolenia z nowych funkcjonalności programu IRZPlus. Dodatkowo we współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowana została Strefa IRZPlus ze stanowiskami komputerowymi, które umożliwiały indywidualne szkolenia praktyczne. Dodatkowo ARiMR wykorzystała wydarzenie Polagra Premiery do prezentacji swojej najnowszej aplikacji podczas konferencji prasowej.

Polagra Premiery – tutaj spotykają się profesjonaliści

Wystawcy zgodnie podkreślają, że Targi Polagra Premiery to wydarzenie, które cechuje długoletnia tradycja i doświadczenie w organizacji wydarzeń targowych oraz sprowadzeniu na wystawę tak dużej liczby profesjonalnych uczestników, którzy są zainteresowani inwestycjami i rozwojem. Dodatkowo wszyscy chwalą styczniowy termin, który daje możliwość wystawcom spotkania się z rolnikami
w czasie, kiedy Ci są mniej zaangażowani w prace polowe i mają czas na rozważenie zakupów nowego sprzętu. Oferta wystawców była bardzo bogata i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony Zwiedzających. Część z nich, zdecydowała się na sfinalizowanie transakcji zakupowych,
co wystawcy podkreślają jako ogromny atut obecności na Polagrze Premiery.

Polagra Premiery – bądź z nami w 2022 roku

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom, Wystawcom, Partnerom medialnym oraz branżowym za tak liczne przybycie i  przygotowanie doskonałych wydarzeń towarzyszących. Mamy nadzieję, że spotkamy się  także w kolejnej edycji.