Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

top agrar Polska głównym patronem medialnym Targów Polagra Premiery 2020

Podziel się

„top agrar Polska” to miesięcznik dla wszystkich, którzy żyją z rolnictwa i swoją przyszłość wiążą z tą branżą: dla rolników, hodowców, firm i instytucji zaangażowanych w rozwój agrobiznesu.

Magazyn "top agrar Polska" to nowoczesne kompendium, w którym czytelnicy znajdą rzetelną i szeroką wiedzę z zakresu uprawy, techniki, prawa oraz ekonomii. Przedstawia fakty, analizuje i monitoruje branżę. Pomaga podejmować opłacalne decyzje, szukając najefektywniejszych rozwiązań. Czasopismo wydawane jest z dodatkami: top świnie, top bydło i top agroszef. W wydaniach specjalnych poświęconych hodowli zwierząt publikuje artykuły dotyczące żywienia, ochrony zdrowia i nowoczesnych rozwiązań budowlanych. 

"top agrar Polska" to nie tylko magazyn w formie drukowanej, to także strona internetowa www.topagrar.pl, gdzie zamieszczane są newsy branżowe i techniczne oraz aktualne notowania cen.„top agrar Polska” organizuje również wyjazdy studyjne, seminaria branżowe, warsztaty tematyczne oraz ogólnopolskie Forum Rolników i Agrobiznesu.  

 

Podczas Polagry Premiery redakcja magazynu "top agrar Polska" objęła swoim patronatem Dzień Zootechnika i w ramach tego przygotuje panel zootechnika, który odbędzie się w piątek 17.01.2020 r. Panel odbędzie się w Strefie Innowacji w pawilonie 5A. Więcej szczegółów już wkrótce 

Nie masz jeszcze biletu na Targi Polagra Premiery 2020? Odbierz go bezpłatnie!