Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Valtra wprowadza na rynek nowe ciągniki z Serii F, zobaczysz je na targach Polagra-Premiery 2020

Podziel się

Na targach Polagra-Premiery 2020 firma Valtra pokaże nowe ciągniki przystosowane do pracy w sadach i winnicach. Seria F składa się z czterech modeli o mocy od 75 do 105 koni mechanicznych. Model podstawowy ma szerokość około 1,5 metra, zaś model wąski jedynie 1,3 metra. Standardowe wyposażenie tych ciągników obejmuje kabinę z układem ogrzewania i klimatyzacji, a szerszy model jest opcjonalnie dostępny z otwartą kabiną i ramą bezpieczeństwa zabezpieczającą przed skutkami wywrotki (ROPS).

Valtra Inc. opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i serwisuje ciągniki Valtra dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Słynące ze swojej wszechstronności i niezawodności ciągniki Valtra zostały tak zaprojektowane, aby zapewniać wysoką jakość pracy w wymagających warunkach i na skrajnie trudnym terenie. Valtra jest globalną marką koncernu AGCO Corporation będącą głównym producentem ciągników w krajach nordyckich i jedną z najpopularniejszych marek w Ameryce Łacińskiej.

Ciągniki Serii F mają niewielkie rozmiary, lecz wyposażone są w łatwy w obsłudze układ hydrauliczny oraz generują moc na WOM wystarczającą do obsługi szerokiego asortymentu maszyn. Oprócz intensywnej, specjalistycznej uprawy roślin ciągniki Serii F mogą także wykonywać prace komunalne oraz inne zadania.

Ciągniki Serii F wyposażone są w przekładnię z 24 przełożeniami dostępną z rewersem mechanicznym lub hydraulicznym z biegami Powershift. Wszechstronny układ hydrauliczny zapewnia wydajność rzędu 68 lub prawie 100 l/min, w zależności od modelu. WOM umożliwia dwie nastawy prędkości, tzn. 540+540E lub 540+1000, a także prędkość zależną napędu WOM. Czterocylindrowy silnik o pojemności 3,4 l, z układem Common Rail, jest zgodny z normami emisji wynikającymi z obowiązujących przepisów Stage III B dla wąskich ciągników. 

 

Ciągniki Serii F będą dostępne u dealerów firmy Valtra na początku 2020 roku, w pierwszej kolejności w takich krajach jak Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Polska, Wielka Brytania, Austria i Niemcy, a w okresie późniejszym na innych rynkach.

 

VALTRA INC.