Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Zagraniczni goście na targach Polagra Premiery 2022

Podziel się

Już tylko dwa miesiące dzieli nas od kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Rolniczych Polagra Premiery. W dniach 14-16 stycznia 2022 w Poznaniu będziemy promować polskich producentów oraz usługi. Ułatwimy im również nawiązanie międzynarodowych i krajowych kontaktów biznesowych.

Polagra Premiery 2022 będzie rekordowa pod względem liczby zagranicznych gości. W ramach programu Hosted Buyers w stolicy Wielkopolski pojawi się prawie 100 dystrybutorów oraz importerów maszyn i urządzeń rolniczych. Celem programu jest rozwój wymiaru handlowego pomiędzy polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych kupców zagranicznych z wybranymi przez nich wystawcami.

Wśród naszych gości będą Rumuni, Bułgarzy, Węgrzy, Słowacy, Ukraińcy, Białorusini, Litwini, Łotysze i Estończycy. Targi odwiedzi ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca, w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy. Tak liczna międzynarodowa obsada Polagra-Premiery 2020 zwiększa wystawcom efektywność wystąpienia na Targach i skraca czas dotarcia do zagranicznych kontrahentów.

Masz pytania? Skontaktuj się!

Agnieszka Polacka
Iwona Stefańska