Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Zespół Polagra Premiery na Targach INDAGRA w Rumunii

Podziel się

Chcemy umożliwić wystawcom targów Polagra Premiery nawiązanie kontaktów międzynarodowych, dlatego rozwijamy program HOSTED BUYERS.

Poprzednie lata pokazały, że program HOSTED BUYERS cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego również na rok 2020 zapraszamy ok 100 kupców z 13 krajów Europy Południowej i Wschodniej. Dokładamy wszelkich starań, aby w ramach tego programu targi odwiedzila ściśle wyselekcjonowana grupa kupców i kadra zarządzająca firm z branży rolniczej z całej Europy, w szczególności dealerzy maszyn rolniczych i importerzy. Nasz zespół odwiedza zagraniczne imprezy targowe i spotyka się z naszymi partnerami, którzy pozyskują zagranicznych kontrahentów i zapraszają ich do udziału w Targach Polagra-Premiery.

NA CZYM POLEGA PROGRAM HOSTED BUYERS?

Program HOSTED BUYERS pozwala zaplanować spotkania zagranicznych kontrahentów z polskimi wystawcami celem ułatwienia nawiązania kontaktów biznesowych. Międzynarodowe Targi Poznańskie proponują tę nowoczesną i efektywną  metodę kontaktu, jako uzupełnienie lub alternatywę dla tradycyjnych kontaktów biznesowych zawieranych na targach. Kupcy zgłaszający się do udziału w programie otrzymują specjalne przywileje m.in. bezpłatną kartę wstępu, miejsce parkingowe na terenie MTP oraz komplet materiałów informacyjnych dotyczących targów. Zostaną również zaproszeni do udziału w wieczorze branżowym targów. Ponadto, MTP oferuje pomoc w rezerwacji miejsc noclegowych na czas trwania targów. Aby maksymalnie zwiększyć efektywność pobytu na targach istnieje możliwość wcześniejszego zaaranżowania spotkań z wystawcami. Po określeniu profilu wystawców, z którymi chcieliby się spotkać, uczestnicy otrzymują wykaz rekomendowanych firm. Po uzgodnieniu listy wybranych firm, MTP organizuje spotkania.