Polagra Premiery 🚜 Dziękujemy! 🚜 Do zobaczenia!🚜  

Organizator:

Zloty Medal Grupy MTP Polagra Premiery 2023 w kategorii maszyny

Podziel się

AGRI JACOBUS. Laserowy autonomiczny system do niechemicznego zwalczania chwastów w uprawach rolniczych i warzywniczych. Zgłaszającym jest firma Agrocom Polska Jerzy Koronczok, producentem - Jakub Koronczok, Politechnika Wrocławska, Agrocom Polska Jerzy Koronczok.

AGRI JACOBUS jest pionierską odpowiedzią na rosnące wymagania konsumentów żywności oraz postępujące ograniczenia stosowania środków ochrony roślin. 

Autonomiczny robot AGRI JACOBUS poruszając się z sposób autonomiczny po polu, w czasie rzeczywistym rozpoznaje chwasty za pomocą systemu wizyjnego w rzędowych uprawach roślin, np. buraków cukrowych a następnie za pomocą precyzyjnie kierowanego promieniowania laserowego zatrzymuje funkcje życiowe niepożądanych roślin.

System AGRI JACOBUS jest napędzany w całości energią elektryczną. Platforma ta umożliwia dostosowanie funkcjonalne i skalowanie do konkretnych potrzeb.

STRONA INTERNETOWA FIRMY AGROCOM POLSKA

Pamiętajcie też, że do 10 stycznia trwa głosowanie na Wybór Konsumentów – to właśnie Wy wybierzecie najlepszy Waszym zdaniem produkt tegorocznej edycji POLAGRY PREMIERY. 

ROŚLINY MASZYNY