Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

ZŁOTY MEDAL GRUPY MTP - zgłoś produkt do 30 listopada

Podziel się

Konkurs o Złoty Medal Grupy MTP to prestiżowy plebiscyt, którego celem jest nagrodzenie produktów i usług, które wyróżniają się innowacyjnością, nowoczesnością i wytworzone są w oparciu o najwyższej klasy technologie. Termin zgłoszeń mija 30 listopada.

Złoty Medal Grupy MTP to prestiżowe wyróżnienie przyznawane już od ponad 40 lat. Do konkursu o tą zaszczytną nagrodę startują produkty i usługi, które będą prezentowane na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim  . Eksperci odpowiednich dziedzin, poddają ocenie zgłoszone wyroby z uwzględnieniem m. in. takich kryteriów jak:

  • innowacyjność,
  • estetyka,
  • ekonomiczność użycia
  • bezpieczeństwo dla środowiska.

ZGŁOŚ SWÓJ PRODUKT POPRZEZ STREFĘ WYSTAWCY

Wyłonienie liderów branży, ma ułatwić konsumentom decyzję o zakupie. Oceny produktów dokonuje grono wybitnych specjalistów reprezentujących odpowiednie dziedziny życia gospodarczego. Złoty Medal Grupy MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

W Konkursie nagradzane są produkty i usługi, a nie firmy, chociaż to one otrzymują wyróżnienie za swój wyrób, eksponat, czy koncepcję. Każdy pretendent do nagrody poddawany jest wnikliwej analizie m. in. pod względem takich kryteriów jak innowacyjność, estetyka, ekonomiczność użycia czy bezpieczeństwo dla środowiska. Wyłonienie liderów branży, ma ułatwić konsumentom decyzję o zakupie.

Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem jest znana już na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Pozwala to jeszcze lepiej promować zwycięzców. Laureat Złotego Medalu Grupy MTP otrzymuje „Pakiet medalisty” - komplet materiałów promocyjnych, które wystawca może wykorzystywać podczas targów, czy w kampanii promocyjnej produktu: Złoty Medal, logotyp, materiały prasowe, szablon reklamy prasowej „Zdobywca Złotego Medalu Grupy MTP” oraz film i zdjęcia z gali wręczenia nagród.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali Grupy MTP wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie Złoty Medal Wybór Konsumentów oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów. Głosowania prowadzone są na stronie www.zlotymedal.com.


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

REGULAMIN KONKURSU

Masz pytania? Skontaktuj się!

Agnieszka Polacka
Joanna Witomska