Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

Zobacz nowości od TOP NASIONA na Targach Polagra Premiery!

Podziel się

Top Nasiona zaprasza na swoje stoisko w czasie Polagry Premiery oraz do poznania nowości w ofercie! Top Nasiona zaopatruje gospodarstwa rolne w całym kraju w kwalifikowany materiał siewny kukurydzy, rzepaku, zbóż, słonecznika oraz mieszanek pastewnych, lucerny i mieszanek poplonowych.

 

 

Od lat Top Nasiona dokładają wszelkich starań, by dostarczać polskim rolnikom najwyższej jakości nasiona najlepszych odmian, dostosowanych do Polskich warunków. Firma posiada własne pola uprawne, w różnych częściach kraju. Wysiewa i testuje na nich nowe odmiany, zanim wprowadzi je do gospodarstw. Dzięki temu marka może zaoferować odbiorcom pewność, że oferowane przez grupę odmiany spełnią oczekiwania polskich gospodarstw.

 

 

Jednym z najlepszych przykładów sukcesu grupy Top Nasiona jest kukurydza ANOVI CS – od razu po wprowadzeniu na rynek stała się wiodącą odmianą pod względem plonowania, a badania COBORU potwierdzają, że jest najbardziej suchą odmianą w Polsce. 

Zachęcamy do spotkania z TOP NASIONA w czasie Targów Polagra Premiery już 13-15 stycznia na Międzynarodowych Targach Poznańskich!