Organizator:

O targach

Podziel się

Premiery, wiedza i biznes – tak w skrócie można podsumować Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery.

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery 2020 z liczbą prawie 30 000 uczestników, prezentacją prawie 400 marek oraz 150 absolutnych nowości produktowych przypieczętowało swoje miejsce wśród najważniejszych wydarzeń branży rolniczej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

To świetne miejsce do wymiany doświadczeń i wiedzy między przedstawicielami biznesu. Fundamentem targów jest szeroki zakres tematyczny skierowany do profesjonalnej publiczności oraz wysoki poziom merytoryczny wszystkich wydarzeń towarzyszących współtworzonych z przedstawicielami danego sektora gospodarki. Przede wszystkim targi to świetna okazja do porównania ofert różnych dostawców na żywo. To także platforma wiedzy i wymiany doświadczeń. Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery od lat gromadzą znakomitą grupę przedsiębiorców, umożliwiając producentom i dystrybutorom prezentowanie najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w rolnictwie.

Każda edycja, oprócz nowości rynkowych, przedstawia bardzo bogaty program wydarzeń. Współpracujemy z najlepszymi wydawcami z branży rolniczej i wspólnie z nimi przygotowujemy przestrzeń do merytorycznych dyskusji w ramach konferencji czy stref wykładowych. Podejmujemy także współpracę z jednostkami rządowymi i współtworzymy szkolenia i prezentacje dla rolników. Dbamy o promocję polskich producentów za granicą, dlatego co roku rozwijamy program Hosted Buyers, w ramach którego zapraszamy około 100 nabywców z różnych krajów Europy Południowej i Wschodniej.

FILMOWE PODSUMOWANIE TARGÓW POLAGRA PREMIERY 2020