UWAGA:

📣 Polagra Premiery już 14-16 stycznia! 🎟 ODBIERZ BEZPŁATNY BILET! 🎟  

Organizator:

O targach

Podziel się

MIEDZYNARODOWE TARGI ROLNICZE POLAGRA PREMIERY

Zobacz światowe agro premiery w branży rolniczej

 

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY odbędą się w dniach 14-16.01.2022 w Poznaniu. Przygotowania nabierają rozpędu. Wśród firm, które potwierdziły już swój udział znajdują się niekwestionowani liderzy branży. Nie zabraknie też nowych marek, które planują swoje wejście na rynek. Szykuje się emocjonujące spotkanie.

Dziewiąta edycja Targów będzie jednocześnie pierwszym halowym wydarzeniem targowym po prawie dwuletniej przerwie. Będzie to idealny moment, aby zaprezentować nowości produktowe, światowe premiery rynkowe oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nowy sezon, który będzie odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Biznesowe rozmowy dystrybutorów i producentów umożliwiają zawarcie długofalowych kontaktów handlowych i szeroką promocję usług i produktów. POLAGRA-PREMIERY obejmuje swym zakresem technikę, uprawę i hodowlę. Jest dedykowana czterem grupom zwiedzających: rolnikom, właścicielom i zarządcom gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorcom. Targi od lat odgrywają ważną rolę dla polskiej gospodarki, służąc rozwojowi branży rolniczej zarówno w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej.

Każda edycja, oprócz nowości rynkowych, przedstawia bardzo bogaty program wydarzeń. Współpracujemy z najlepszymi wydawcami
z branży rolniczej i wspólnie z nimi przygotowujemy przestrzeń do merytorycznych dyskusji w ramach konferencji czy stref wykładowych. W trakcie trwania targów przyznawane są Złote Medale, czyli prestiżowe nagrody ekspertów z zakresu innowacyjności technologicznej. Podejmujemy także współpracę z jednostkami rządowymi i współtworzymy szkolenia i prezentacje dla rolników. Dbamy o promocję polskich producentów za granicą, dlatego co roku rozwijamy program Hosted Buyers, w ramach którego zapraszamy około 100 nabywców z różnych krajów Europy Południowej i Wschodniej.

POBIERZ BEZPŁATNY BILET NA TARGI! 

DO ZOBACZENIA NA POLAGRA PREMIERY

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET

Wkrótce więcej informacji o wydarzeniu: Katalog Online Wystawców oraz Program Wydarzeń.

FILMOWE PODSUMOWANIE TARGÓW POLAGRA PREMIERY 2020