Polagra Premiery 🚜 Zapraszamy! 🚜 19-21 stycznia 2024 🚜  

Organizator:

JUBILEUSZOWA EDYCJA TARGÓW POLAGRA PREMIERY

Podziel się

Jubileuszowa X edycja targów rolniczych POLAGRA PREMIERY odbędzie się 19-21 stycznia 2024 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

10 JUBILEUSZOWA EDYCJA TARGÓW

POLAGRA PREMIERY

Już 19-21 stycznia 2024 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA PREMIERY. Zbliżająca się edycja to najważniejsze wydarzenie dla branży rolniczej, podczas której prezentowane są nowości produktowe, światowe agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon. Oferta wystawców skoncentruje się w szczególności na trendach i nowościach produktowych, a wśród zwiedzających nie zabraknie czołowych przedstawicieli branżowych z Polski i zagranicy. Zapowiada się wyjątkowe spotkanie. Ważnym elementem podnoszącym rangę wydarzenia jest jego jubileuszowa 10 edycja, która miejmy nadzieję zapadnie wszystkim na długo w pamięć.

Każda edycja, oprócz nowości rynkowych, przedstawia bardzo bogaty program wydarzeń. Współpracujemy z najlepszymi wydawcami z branży rolniczej i wspólnie z nimi przygotowujemy przestrzeń do merytorycznych dyskusji w ramach konferencji czy stref wykładowych. W trakcie trwania targów przyznawane są Złote Medale, czyli prestiżowe nagrody ekspertów z zakresu innowacyjności technologicznej. Podejmujemy także współpracę z jednostkami rządowymi i współtworzymy szkolenia i prezentacje dla rolników. Dbamy o promocję polskich producentów za granicą, dlatego co roku rozwijamy program Hosted Buyers, w ramach którego zapraszamy nabywców z różnych krajów Europy Południowej i Wschodniej.

SPRAWDŹ JAK WYGLĄDAŁA TEGOROCZNA EDYCJA I PRZEKONAJ SIĘ DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

PODSUMOWANIE 2023 FOTORELACJA 2023

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:

Gabriela Wesołek
Gabriela Wesołek
Liliana Biegoń